Navigace

Obsah

Jízdní řád

http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/

 

Jízdní řád autobusů  platný od 
Směr Kolín - Hradišťko I. - Veltruby - V.Osek - TPCA - J. Lhota
  C 9 OAD OAD 9 9 OAD 9 OAD 9 9 9
Nemocnice   5:25     6:45 10:05   13:55   15:55    
Bezovka   5:26     6:46 10:06   13:56   15:56    
Legerova   5:28     6:48 10:08   13:58   15:58    
Banka   5:30     6:50 10:12   14:00   16:00    
Poliklinika   5:32     6:52 10:15   14:02   16:02    
Nádraží   5:34 5:40 6:40 6:54   10:30 14:04 15:00 16:04 17:00 17:55
Na Louži   5:35 5:45 6:45 6:55   10:35 14:08 15:03 16:05 17:03 17:58
Spálenka   5:38     6:58     14:12   16:08   18:02
Hradišťko I. 5:33 5:46 5:50 6:50     10:40 14:19 15:10 16:12 17:11 18:09
Veltruby I. 5:36 5:48 5:55 6:55     10:45 14:21 15:15 16:19 17:13 18:11
Veltruby II. 5:38 5:50 6:00 6:57 7:05   10:47 14:23 15:18 16:21 17:15 18:13
TPCA   5:55           14:30   16:30 17:21

18:20

 

V.Osek 5:42                    

 

 

 

V.Osek ZŠ       7:02 7:32   10:52   15:23      
V.Osek nádr. 5:45     7:05     10:55   15:25      
V.Osek host. 5:47     7:07     10:57   15:27      
Volárna 5:52     7:12 7:37   11:02   15:32      
J. Lhota 5:56     7:15     11:05   15:35      
Ovčáry 6:02                      
TPCA 6:05                      
                         
Jízdní řád autobusů  platný od 
Směr  TPCA - J. Lhota - V. Osek - Veltruby - Hradišťko I. - Kolín 
  OAD OAD 9 9 9   OAD 9 OAD 9 OAD 9
TPCA     6:00 7:03 8:10     14:30   16:30   17:25
Ovčáry                        
J.Lhota             13:35   15:03   16:30  
Volárna             13:38   15:05   16:33  
V.Osek host.             13:45   15:10   16:37  
V.Osek nádr. 4:50           13:50   15:13   16:40  
V.Osek ZŠ             13:52   15:25      
V.Osek OÚ 4:53                      
TPCA                        
Na Louži                        
TPCA                        
Veltruby II. 5:00 6:03 6:08 7:06 8:18   14:00 14:38 15:40 16:38 16:40 17:33
Veltruby I. 5:02 6:06 6:10 7:08 8:20   14:02 14:40 15:34 16:40 16:42 17:35
Hradišťko I. 5:05 6:09 6:13 7:11 8:23   14:05 14:43 15:35 16:43 16:44 17:38
Spálenka       7:16                
Na Louži 5:10 6:14 6:22 7:24 8:32   14:12 14:52 15:40 16:52 16:52 17:47
Nádraží 5:12 6:16 6:25 7:29 8:34   14:14 14:55 15:42 16:54 16:54 17:49
Poliklinika 5:15 6:16 6:27 7:31     14:16 14:57 15:45   17:00  
Kom.banka     6:29 7:33       14:59        
Legerova     6:31 7:36       15:01        
Bezovka     6:33 7:39       15:03        
Nemocnice     0,3 7:41       15:05